abk teknik solidworks

Hakkimizda

Hakkimizda

  2008 yılında Ahmet Barış KULDAŞLI tarafından kurulan ABKTeknik, tasarım ve imalat sektöründeki yenilikçi araçları ve teknolojiyi ülkemize getirip uygulayan oyunculardan biri olmaya günümüzde de devam etmektedir.

  ABKTeknik genç ve dinamik ekibi, başladığı ilk günkü enerjisi ile çalışmaya devam etmektedir. Özellikle imalat sektörünü yıllarca çok yakından takip etme fırsatı bulan Ahmet Barış KULDAŞLI, imalat sektöründeki farklı projelere de girebilmek ve sadece yazılım tabanlı değil, aynı zamanda imalat sektörü ile de iç içe bir yapı kurabilmek için kurduğu ABKTeknik ile yoluna devam etmektedir. Yazılım ürünleri ile başladığı yolda çözümleri içerisine SolidWorks ürünlerini de ekledikten sonra imalat sektörüne tasarımdan imalata gerçekten komple çözümü sunabilecek duruma gelmiş bulunmaktadır. Tasarım sürecinden başlayarak, analiz, resimlendirme, sunum, imalat kodlarının oluşturulması ve tezgahlarda kesici takımlar kullanılarak imalatın yapılmasında eksiksiz ürün portföyü mevcuttur.

  ABKTeknik, isminde de açıkça belirtildiği gibi, imalat ve mühendislik sektöründe hizmet veren firmalara çözümler sunmak amacı ile kurulmuştur. Yazılım konusunda SOLIDWORKS Türkiye Distribütörü, HSMWORKS Türkiye Distribütörü, Cimco Türkiye Distribütörü olan firmamız aynı zamanda Adobe ürünlerinin de yetkili satıcısıdır.

Sunduğumuz hizmet kalitesi ve verdiğimiz uygulama desteği ile birkaç yıl içerisinde pazardaki lider firma olacağımızdan şüphemiz yok. Bu yolda emin adımlar ile ilerliyoruz.