abk teknik solidworks

CraftBot XL

CraftBot XL

CRAFTBOT XL 3D MASAÜSTÜ YAZICISI
 
CraftBot XL 3D masaüstü yazıcı, seçkin bir yapı hacminden yararlanabilecek mühendisler ve tüm üreticiler için mükemmel bir araç olarak tasarlandı ve yapıldı. CraftBot XL 3D tasarımcıları, daha sessiz ve daha hassas bir çalışma elde etmek için yapı plakasını genişletti, ısıtma kapasitesini ve geliştirilmiş yatakları artırdı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

HER DETAYA DOĞRULUK VE KALİTEYİ KEŞFEDİN

Baskı hassaslığı - CraftBot XL, mükemmel baskı kalitesi sağlayan 50 mikron / katman çözünürlüğüne (0.25 mm başlık ile) sahip.
Nozul kiti - Paket, 0.25, 0.4, 0.6 ve 0.8 mm MK8 bakır püskürtme uçları ve bir anahtar içerir.
Geliştirilmiş rulmanlar - Doğrusal raylar ve yükseltilmiş rulmanlar, daha sessiz çalışma ve daha fazla hassaslık sağlar.
 
 
RENKLERE DOKUNUN
 
Renkli LCD dokunmatik ekran - CraftBot'un, baskı işlemi hakkında sürekli bilgi veren, sezgisel, iyi organize edilmiş bir gezinti menüsü vardır.
SÜRECİN KONTROLÜ
 
WIFI bağlantısı - IOS ve Android cihazları için mevcut uygulamalarla kullanıcılar, CraftBot XL'e 3D projeleri yükleyebilir, baskı işlemini başlatabilir ve durdurabilir, ısı ayarlarını, fanları ve ışığı kontrol edebilir.
Baskı duraklatma ve devam ettirme - Filaman bittiğinde veya bir karartmadan sonra renkleri değiştirebilir veya bitirebilirsiniz.
CraftWare - Kullanıcı dostu bir grafik arayüzü ile evrensel, gelişmiş 3D yazıcı yazılımı. Gelişmiş dilim algoritması, daha hızlı dönüşümler ve daha iyi sonuçlar sağlar.