abk teknik solidworks

KeyedIn Projects

KeyedIn Projects

KeyedIn Projects projelerinizi, programlarınızı ve tüm portfolyolarınızı her aşamalarını kapsamlı şekilde tek platform üzerinde görüntüleyerek yönetmenizi sağlayan üstün esnek özellikli bir çözümdür.

 

Üst düzey karar alıcıları, müşteri ile direkt temas halindeki kullanıcılar, proje yöneticileri tarafından kullanılarak başarı oranlarını ve kâr paylarını artırır. Proje seçimlerinizde, planlamada ve önceliklendirmelerinizde daha iyi kararlar almanızı ve tüm iş boyunca kaynak kullanımınızı en uygun hale getirmenizi sağlar.

 

KeyedIn Projects Bulut tabanlı bir yazılım hizmetidir. Gereksinimlerinizi karşılayan endüstri çözümünü veya daha fazla ürünü keşfemenizi sağlar. Alternatif olarak, bizim proje yönetimi, proje portfolyo yönetimi, profesyonel servis otomasyonu veya program yönetim ürünlerini tercih edebilirsiniz.

 

KeyedIn çözümleri her müşteriye KeyedIn Project yatırım getirisine maksimum geri dönüşü sağlamak için geniş bir satış öncesi ve sonrası danışmanlık yelpazesi sunmaktadır. Felsefemiz müşteri odaklı, üst düzey kullanılabilirliği olan üstün kaliteli profesyonel hizmetler sunma temeline dayalıdır. Her müşteriye uygun maliyetli, zamanında teslim ve kabul edilen kalite standartlarında türünün en iyisi çözümü almaları garanti edilir.