abk teknik solidworks

3D QuickMold

3D QuickMold

Eğer enjeksiyon kalıp tasarımı için SOLIDWORKS kullanıyorsanız, 3DQuıckMold sizin için doğru çözüm. Hem karmaşık prizmatik parçaların hem de form yüzeylere sahip otomotiv parçalarının ve beyaz eşya sektörüne ait parçaların plastik enjeksiyon kalıp tasarımını kolay, hızlı ve verimli şekilde yapabilirsiniz.

3DQuickMold endüstriyel uygulamalarda ve plastik enjeksiyon kalıp üretimi yapan işyerlerinde iş akışını hızlandırır. 3DQuıckMold kolay kullanımı ve güçlü kalıp tasarımı yetenekleri, programın ilk kullanıcıları tarafından onaylanmıştır.


3DQuickMold SOLIDWORKS ile tam entegre çalışan bir plastik kalıp tasarımı programıdır. SOLIDWORKS ile tam entegre olmasından dolayı SOLIDWORKS'ün tüm kullanım özelliklerini içinde bulundurmaktadır. 3DQuickMold farklı kalıp ayırma özelliği sayesinde kendini rakiplerinden bir adım öne geçirmiş, aynı zamanda kalıp mühendislerinin işini kolaylaştırmıştır. Tam entegre çalışması sebebi ile kalıbını tasarladığınız parçada herhangi bir değişiklik yaptığınızda tasarlanmış kalıp verisi de otomatik olarak güncellenir ve revize olur. Bu sayede zaman kaybetmeden revizyonlar arasında hızlıca imalata başlayabilirsiniz.

Kolay kullanımı ve bu çift taraflı entegrasyonu sayesinde 3DQuickMold plastik enjeksiyon kalıp tasarımını keyifli hale getirmektedir. Hızlı ve verimli plastik enjeksiyon kalıp tasarımları için SOLIDWORKS ve 3DQuickMold mükemmel çözümün anahtarını sunar.

3D QuickMold Genel Bakış