abk teknik solidworks

TEKNOLOJİ MERKEZİMİZ

TEKNOLOJİ MERKEZİMİZ

ABKTeknik olarak sizlere sadece yazılım desteği değil, aynı zamanda imalatınız ile ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak için hem uygulamalı eğitimler hem de doğrudan ihtiyaç duyduğunuz konularda üretim desteği vermeye başladık. 

Grup şirketimiz olan Enda Sistem Dijital Üretim Teknolojileri A.Ş. ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalarımız ile sadece teorik değil aynı zamanda pratik olarak tüm SOLIDWORKS imalat grubu ürünlerini çalışırken görüp inceleme hem de uygulamalı eğitimler ile pratik yapma şansınız var.

Teknoloji merkezimiz içerisinde deneyimleyebileklerinizi aşağıda görebilirsiniz:

- 5 Eksen frezeleme merkezleri
- Çift spindle c eksen torna
- 5 eksen CMM cihazı
- SOLIDWORKS CAD
- SOLIDWORKS CAM
- SOLIDWORKS MBD
- SOLIDWORKS Inspection

ÜRETİM DESTEĞİ:

Uygulamalı eğitimlerimizin yanında siz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu fakat üretim teknolojisi olarak elinde bulunmayan imkanlar sebebi ile üretemediği parçalar için de üretim desteği veriyoruz. 

Amacımız siz SOLIDWORKS müşterilerimizin tüm üretim ihtiyaçları için yanlarında olmak. Tedarikçi bulmakta zorlandığınız veya üretimde devreye almakta zorlandığınız projelerinizi gelin SOLIDWORKS çözümlerini kullanarak beraber yapalım. Dilerseniz geliştirme çalışmalarını yapıp parçalarınızı sizin işletmenizde üretime alalım, dilerseniz üretime de bizim üretim tesisimizde devam edelim.
Detaylı bilgi ve randevu için lütfen iletişim formunu doldurunuz.