abk teknik solidworks
SOLIDWORKS CAM Ürününü Biliyor Musunuz?

SOLIDWORKS CAM Ürününü Biliyor Musunuz?

SOLIDWORKS® CAM, tam entegre tecrübe tabanlı teknolojisi sayesinde tasarım ve imalat işlemlerini tek sistem altında toplar ve tasarımcıların işlemin ön aşamalarında doğabilecek hataları görmesini sağlar. Bu sayede istenmeyen maliyetler oluşmadan engellenmiş olur ve ürün pazara planlandığı şekilde sürülebilir. 3B CAD tasarım kabiliyetlerindeki zenginlik sayesinde ürün geliştirme sürecini hızlandırır, hata ihtimalini azaltır, CNC programlama gibi sürekli tekrarlanan işleri daha pratik hale getirdiği için maliyetleri azaltır. Tecrübe Tabanlı İşleme (KBM) siz programladıkça işleme şeklinizi öğrenip sürekli tekrarlanan işlemlerde zaman kazanmanızı ve maliyet düşürmenizi sağlar.

SOLIDWORKS 2018 versiyonu piyasada olduğu günden bu yana SOLIDWORKS CAM de kullanıcıları ile buluştu. O gün itibari ile de SOLIDWORKS kullanıcıları kendi yazılımları içerisinde tasarım ve imalat döngüsünün tüm araçlarını aynı arayüz içerisinde kullanma şansını buldu.

Model Tabanlı Tanım (MBD-Model Based Definition) verisi okunarak doğru yöntem ve toleranslarda işleme yapılması sağlanmış olur. Otomatik unsur tanıma yöntemi ile işleme sayesinde de prizmatik parçalar çok hızlı ve standardize edilmiş yöntemler ile verimli bir şekilde işlenir. 

Görüntülemek için lütfen formu doldurunuz!

İstiyorum İstemiyorum