abk teknik solidworks

BOMXpress


Hızlı
Montajlarınızdaki tüm bileşenleri hızlıca tarayıp sadece istenen özellikte olanları gerçek resimleri ile raporlayan BOMXpress, birden fazla dosya ekleme ve konfigürasyon seçme kabiliyetleri ile detaylı BOM raporlarını kısa sürede oluşturur. Bileşenlerin fiziksel ve özel özelliklerini toplayarak tüm detaylara hemen ulaşmanızı sağlar.

Kesin
Maliyet hesaplama, satın alma, depo kontrol ve planlama süreçleriniz için ihtiyaç duyulan bilgileri hatasız şekilde hesaplayarak tek dosyada sunabilen BOMXpress, insan hatasından doğabilecek yanlış hesaplamaları engeller. Her bir bileşenin seviyesini ve bağlı bulunduğu grubu göstererek parça yönetiminde karışıklığı ortadan kaldırır.

Kolay
Seç, ekle ve çalıştır adımları ile birkaç saniyede devreye alabileceğiniz BOMXpress, tam otomatik raporlama aracıdır. Yapılan son ayarları ve işlemleri hafızasında tutarak tekrarlı kullanımda kolaylık sağlar. İşlenen montajlarda değişiklik olduğunda tekrar raporlamayı anında yapabilirsiniz. Anlaşılır arayüzü ve rapor özelleştirme sayesinde BOM ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

BOMXpress

-İnteraktif kullanıcı arayüzü
-Konfigürasyon seçebilme
-Gövde tipine göre BOM alma
-Gelişmiş seviye seçimi
-İşlem geçmişi ile hızlı dosya ekleme