abk teknik solidworks

CIMCO


CIMCO Edit
Dosya karşılaştırıcısı, arsa, sağlam simülasyon ve temel DNC özelliklerine sahip tam donanımlı NC editörü.

CIMCO DNC-MAX
Güvenilir ve etkili CNC iletişimi. Kablosuz, Ethernet ve RS-232 üzerinden CNC'lerin, Robotların ve PLC'lerin ağ bağlantısını destekler.

CIMCO MDC-MAX
Gerçek zamanlı makine izleme, gösterge tabloları, çizelgeler ve grafikler içeren otomatik veri toplama sistemi.

CIMCO NC-BASE
CNC programlarını ve ilgili üretim dokümanlarını organize edin ve yönetin. Güçlü arama fonksiyonları ve DNC özellikleri.

CIMCO MDM
CNC programlarını, kurulum sayfalarını, araç listelerini, resimleri ve diğer önemli bilgileri doğrudan işyeri tabanında yönetin, aktarın ve erişin.

CIMCO CNC-CALC
2D geometrik konturlar çizin, öğütücü ve torna tezgahları için takım yolları düzenleyin ve ortaya çıkan NC programını taklit edin.

CIMCO

Manuel yazdığınız takım yollarını bilgisayar ortamında simüle edin. Hatayı ortadan kaldırın veya herhangi bir yazılımda oluşturulmuş NC kodunu simüle edip olası hataları tespit edin. Takım ve tutucusunun çarpma testini yapın.

CIMCO Edit, profesyonel CNC programcılarının ihtiyacı olan; tam özellikli ve güvenilir bir editör programı olarak son birkaç yıl içerisinde 100.000’in üzerinde lisanslı kullanıcıya erişerek büyük bir başarı kazanmıştır. CIMCO Edit, çoklu kullanıcı imkânı, dinamik araç çubukları ve menüleriyle her açıdan kullanışlı bir yazılımdır. Cimco Edit haricinde hiçbir program, programlama aşamasında boyut, hat ve karakter sınırlaması olmadan işlem yapmanıza izin vermez. Ayrıca program içerisinde temel matematiksel işlemler, aynalama, döndürme gibi pek çok işlevleri barındırmaktadır.

CIMCO MDC-Max, fabrika verimliliği ile ilgili anlık raporlar ve grafikler sunan gerçek zamanlı bir makine veri toplama sistemidir. Günümüzün karmaşık ve rekabetçi küresel pazarlarda, üretim ekipmanlarının etkin bir şekilde kullanımını en üst düzeye çıkarmak her zamankinden daha önemlidir.

CIMCO MDC-Max, bu görevi kolaylaştırmak için veri toplama ve analiz yetenekleri sağlar ve Genel Ekipman Verimliliği (OEE) dahil olmak üzere gerçek zamanlı raporlar verir. Tüm bu tezgâhların yanında PC’ lere gerek kalmadan elde edilen tüm veriler kablolu, kablosuz veya ethernet (ağ) üzerinden toplanarak merkezi olarak depolanır ve çok sayıda atölye çalışması izlenebilir. CIMCO MDC-Max piyasadaki en güvenilir CNC İletişim yazılımın en son sürümü–(CIMCO DNC-Max) ile entegre çalışmaktadır.

CNC program yönetimi için profesyonellerin seçimi. CIMCO NC-Base, ilgili üretim dokümanlarınızın NC datalarının yönetimi ve organize edilmesi için kullanılır.

CIMCO Edit
Cimco İle Makina Simülasyonu
Cimco MDC-Max / Veri Toplama

Dökümanlar