abk teknik solidworks

CraftBot 3B Yazıcılar


Craftbot 2
PLA, ABS ve PVA baskı kabiliyeti, 250x200x200mm baskı boyutları, kablosuz bağlantı özelliği, kutusundan çıkart ve çalıştır kolay kullanımı, 100 micron (ultra) /200 micron (high) / 300 micron (medium) katman kalınlığında baskı kabiliyeti ve renkli kullanımı kolay ekranı ile 3B yazıcı pazarının en iyisi.

Craftbot XL
300x200x440mm baskı ebatları ile sınıfının en büyük baskı kabiliyetlerinden birine sahip. 0.25mm nozzle ile 50 micron baskı katmanı hassasiyeti. Wifi bağlantısı ile uzaktan kod gönderim özelliği ve en önemlisi kaldığı yerden baskıya devam edebilme sayesinde daha az malzeme israfı.

Craftbot 3
Çift kafası sayesinde aynı anda iki farklı malzeme ile baskı yapabilme özelliği. En önemli avantajı destek kısımlarını PVA baskı yaparak baskı bitiminde parçanızı suya atıp desteklerin erimesini sağlayabilirsiniz. Rengarenk ve hızlı baskılar için artık elinizde en güçlü aracınız Craftbot 3.

CraftBot 3B Yazıcılar

CRAFTBOT XL 3D MASAÜSTÜ YAZICISI
CraftBot 3D masaüstü yazıcı, seçkin bir yapı hacminden yararlanabilecek mühendisler ve tüm üreticiler için mükemmel bir araç olarak tasarlandı ve yapıldı. CraftBot 3D tasarımcıları, daha sessiz ve daha hassas bir çalışma elde etmek için yapı plakasını genişletti, ısıtma kapasitesini ve geliştirilmiş yatakları artırdı.

HER DETAYA DOĞRULUK VE KALİTEYİ KEŞFEDİN
Baskı hassaslığı - CraftBot, mükemmel baskı kalitesi sağlayan 50 mikron / katman çözünürlüğüne (0.25 mm başlık ile) sahip.
Nozul kiti - Paket, 0.25, 0.4, 0.6 ve 0.8 mm MK8 bakır püskürtme uçları ve bir anahtar içerir.
Geliştirilmiş rulmanlar - Doğrusal raylar ve yükseltilmiş rulmanlar, daha sessiz çalışma ve daha fazla hassaslık sağlar.

RENKLERE DOKUNUN
Renkli LCD dokunmatik ekran - CraftBot'un, baskı işlemi hakkında sürekli bilgi veren, sezgisel, iyi organize edilmiş bir gezinti menüsü vardır.

SÜRECİN KONTROLÜ
WIFI bağlantısı - IOS ve Android cihazları için mevcut uygulamalarla kullanıcılar, CraftBot'a 3D projeleri yükleyebilir, baskı işlemini başlatabilir ve durdurabilir, ısı ayarlarını, fanları ve ışığı kontrol edebilir.
Baskı duraklatma ve devam ettirme - Filaman bittiğinde veya bir karartmadan sonra renkleri değiştirebilir veya bitirebilirsiniz.
CraftWare - Kullanıcı dostu bir grafik arayüzü ile evrensel, gelişmiş 3D yazıcı yazılımı. Gelişmiş dilim algoritması, daha hızlı dönüşümler ve daha iyi sonuçlar sağlar.
 
 

Dökümanlar