abk teknik solidworks

SOLIDWORKS CAD


SOLIDWORKS Standard
SOLIDWORKS® Standard size eşsiz 3B tasarım kabiliyetleri, performans ve kullanım kolaylığı sunar. SOLIDWORKS Standard paket ile tüm iki boyutlu tasarım, 3 boyutlu modelleme, sac tasarım, yüzey modelleme, montaj, teknik resim gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

SOLIDWORKS Professional
SOLIDWORKS® Professional yazılımı size SOLIDWORKS Standard yazılımının tüm gücüne ilave olarak üretkenliğinizi arttıracak ve tasarım bilgilerinizi daha verimli iletişim kurabileceğiniz araçlar sunar. İlave olarak gelen parça kütüphanesi, PDM Standard, Visualize Standard, , Scan to 3D, otomatik görev zamanlayıcı, costing (maliyet analizi), Photoview 360 gibi birçok tasarım doğrulama, veri yönetimi ve görselleştirme araçları sayesinde veriminizi maksimuma çıkartın...

SOLIDWORKS Premium
SOLIDWORKS® Premium yazılımı SOLIDWORKS Professional yazılımına ilave olarak güçlü simülasyon, hareket ve tasarım doğrulama araçları, ileri kablolama ve borulama fonksiyonları, tersine mühendislik kabiliyetleri, gelişmiş yüzey düzleştirme araçları, montaj maliyet analizi... gibi birçok araç özellik ilave ederek SOLIDWORKS ile maksimum verim ile çalışmanızı sağlar.

SOLIDWORKS CAD

    Dassault Systèmes SolidWorks Corp. veri oluşturmanızı, analiz etmenizi, yayınlamanızı ve yönetmenizi sağlayan eksiksiz 3B yazılım araçları sunar. SolidWorks ürünlerini öğrenmek ve kullanmak kolaydır. Bu ürünler birlikte çalışarak ürünleri daha iyi, daha hızlı ve daha düşük maliyetlerle üretmenize yardımcı olur. SolidWorks’ün dikkat gösterdiği kullanım kolaylığı, daha çok mühendisin, tasarımcının ve diğer teknoloji uzmanlarının 3B’nin avantajlarından daha çok faydalanmasını sağlar.
 
Parçaların, montajların ve 2B çizimlerin en az eğitimle en hızlı şekilde oluşturulmasını sağlayan etkili bir 3D tasarım çözümüdür. Sac levha, kaynaklı parçalar yüzey tekniği, kalıp aracı ve boyama uygulamaları için özelleştirilmiş araçlar kendi sınıfında en iyi tasarımları elde etmenizi sağlar. SOLIDWORKS Standard ile 3D’nin avantajlarına ulaşın. SOLIDWORKS Professional maksimum tasarım verimliliğini sağlamak için SOLIDWORKS Standart’ın özellikleri üzerinden yapılandırılmıştır. Veri yönetimi, fotoğraf gerçekliğinde işleme ve de detaylı bir bileşenler ve parçalar kitaplığı sunar. Milyonlarca tasarımcı tarafından kullanılan bu çözüm sayesinde verim ve yenilikler artar.
 
Her şeyi bir arada isteyen mühendisler için eksiksiz bir çözüm. SOLIDWORKS Premium, SOLIDWORKS Professional’ın özelliklerini etkili simülasyon ve tasarım doğrulama araçlarıyla birleştirir, aynı zamanda gelişmiş kablo ve boru hattı tesisatı fonksiyonunu da içerir. SOLIDWORKS’ün en iyi önerileri sayesinde tasarımlarınızı tek seferde doğru yapabileceksiniz.
SOLIDWORKS 2018 Genel Bakış