abk teknik solidworks

SOLIDWORKS Composer

SOLIDWORKS Composer

SOLIDWORKS Composer™, 3B tasarımınızla eksiksiz biçimde ilişkilendirilmiş durumdaki yüksek kaliteli grafik öğelerinizi hızlı bir biçimde oluşturmanıza ve güncellemenize olanak tanıyarak, mevcut 3B tasarım verilerini kolayca yeniden düzenlemenizi sağlar. Tasarım değişikliği durumunda grafik öğelerin otomatik olarak güncellenmesini sağlamak üzere teknik iletişimi tasarım sürecinizle eşzamanlı hale getirin. Ürünün tamamlanmasını beklemek zorunda kalmak yerine, teknik iletişim öğelerinizi sürecin başında geliştirin ve güncel tutun. Ürününüzü üretimden önce 2B ve 3B resimler ve etkileşimli animasyonlarla gösterin. Dil ve kültürden bağımsız olarak, teknik iletişimi üretim ve servis ekipleriniz, tedarikçileriniz ve müşterileriniz için daha görsel ve daha etkili hale getirerek çeviri ihtiyacını azaltın.
 
SOLIDWORKS Composer yazılımı ile kataloglar, montaj-demontaj talimatnamaleri, eğitim, satış ve pazarlama dokümanları için yüksek çözünürlüklü resim çıktılarını sadece birkaç saniyede alabilirsiniz. Ürününüzün imalat aşaması devam ederken oluşturduğunuz 3D grafikleri, patlatılmış resimleri, detay içerikleri hızlı ve kolay bir şekilde dokümanlarınıza ekleyebilirsiniz.

SOLIDWORKS Composer ile ürünlerinizin çalışmasını, montaj ve demontajını sayfalar dolusu belge ile uğraşmadan kısa basit animasyonlarla anlatabilirsiniz. SOLIDWORKS Composer yazılımı ile hazırladığınız animasyonlar sayesinde ürünleriniz hakkındaki tüm bilgileri hiçbir dile çeviri yapmanıza gerek kalmadan ve dokümantasyon süreci ile zaman harcamadan müşterileriniz ile paylaşabilirsiniz. Çalışmanız esnasında oluşturduğunuz resimleri sürükle bırak ile art arda zaman çizelgesine yerleştirerek animasyon yapabileceğiniz gibi her harekete kendiniz karar vererek de animasyon hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız tüm animasyonları avi uzantısı ile kaydederek herkesle paylaşabilirsiniz.

 
 
SolidWorks Composer Genel Bakış