abk teknik solidworks

SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS® Inspection; dosyaların SOLIDWORKS, PDF veya TIFF türünde olup olmamasına bağlı olmaksızın mevcut 2B eski verilerinizi kullanarak denetleme belgeleri hazırlamanızı kolaylaştırır.
 
Bağımsız SOLIDWORKS Inspection uygulaması veya SOLIDWORKS Inspection eklentisiyle kısa sürede balonlu mühendislik teknik resimleri ve denetleme raporları oluşturun. Tasarımcı veya makine mühendisi tarafından belirtilen Denetleme Ölçüleri ve balon açıklamalarını otomatik olarak ekleyin.
 
Değişiklikleri hızla belirlemek için çizim revizyonlarını ve orijinalleri karşılaştırın. İnceleme ölçümlerini kaydedin ve CMM sonuçlarını içe aktarın. AS9102 veya PPAP formları gibi standart şablonları kullanarak, tamamlanan balonlu teknik çizimleri PDF olarak ve denetleme sayfalarını Microsoft® Excel® elektronik çalışma tablosu olarak dışa aktarın. Dijital kumpas ile ölçtüğünüz değerleri ya da koordinat ölçüm makinenizden(CMM) aldığınız ölçüm değerlerini kolayca projenize ekleyin.
 
SOLIDWORKS Inspection ölçüm değerlerinin geçerli olup olmadığını kontrol eder ve renk kodlamaları (Geçerli, Sınırda, Geçersiz) ile sizi bilgilendirir. Elde edilen değerleri kolayca denetim raporunuza ekleyebilirsiniz. Böylece SOLIDWORKS Inspection, ölçüm değerlerinizi raporunuza manuel olarak ekleme zahmetini ortadan kaldırır ve bu esnada yapılan hataları azaltır.
 
SolidWorks Inspection İlk Bakış