abk teknik solidworks

SOLIDWORKS Kampanyanı Sen Seç


SOLIDWORKS 1 Alana 1 Bedava Kampanyası
SOLIDWORKS 1 Alana 1 Bedava Kampanyası 07 Ekim - 27 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak lisans alımlarında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Herhangi bir SOLIDWORKS lisansı alımında daha düşük fiyatlı 2. lisans hediye olarak verilecektir. Kampanya kapsamında alınan lisansların bakım anlaşmaları dahil olmalıdır. SOLIDWORKS 1 Alana 1 Bedava Kampanyası başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanya boyunca değişiklik yapma ve sonlandırma ABKTeknik'e aittir.

SOLIDWORKS Alana Dell İş İstasyonu Hediye Kampanyası
SOLIDWORKS Alana Dell İş İstasyonu Hediye Kampanyası 07 Ekim - 27 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak lisans alımlarında geçerli olup stoklarla sınırlıdır. SOLIDWORKS Lisans alımında Dell T3630 Delta İş İstasyonu Hediye verilecektir. Kampanya kapsamında alınan lisansların bakım anlaşmaları dahil olmalıdır. SOLIDWORKS Alana Dell İş İstasyonu Hediye Kampanyası başka bir kampanya ile birleştirilemez.SOLIDWORKS PDM, Inspection, MBD, SOLIDWORKSCAM, SOLIDWORKS Visualize, SOLIDWORKS Machinist Standard ve Upgrade lisanslar dahil değildir. Kampanya boyunca değişiklik yapma ve sonlandırma ABKTeknik'e aittir.

SOLIDWORKS Abonelik Kampanyası
SOLIDWORKS Abonelik Kampanyası 07 Ekim - 27 Aralık 2019 tarihleri arasında yapılacak lisans güncellemelerinde geçerli olup stoklarla sınırlıdır. Kampanya en az 1 yıl ve üzeri abonelik yenileme anlaşmaları için geçerlidir. Kampanya dahilinde geçmiş döneme ait abonelik bedellerine indirim uygulanmaktadır. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya boyunca değişiklik yapma ve sonlandırma ABKTeknik'e aittir.

SOLIDWORKS Kampanyanı Sen Seç