abk teknik solidworks

SOLIDWORKS PCB

SOLIDWORKS PCB

SOLIDWORKS® PCB hızlı ve kolay bir biçimde PCB tasarımı yapmanızı sağlar. ECAD-MCAD iletişimi sayesinde tasarımda büyük kolaylık sunar.

Baskılı devre yerleşimlerinizde en etkin şemaları geliştirmenize olanak tanıyan ve günümüz ürünlerinin gerektirdiği zorlu koşulları karşılayan profesyonel PCB tasarımı aracıdır. PCB tasarımının SOLIDWORKS CAD ile ve yönetilen bir ECO değişiklik işlemi ve ayrık iş akışlarıyla sorunsuz olarak entegre edilmesi, en yüksek üretkenliğe ulaşmanızda temel etmendir.

Neden SOLIDWORKS PCB?

SOLIDWORKS® PCB, elektrik ve 3D mekanik tasarım ekipleri arasındaki benzersiz iş birliği ile birlikte Baskı Devre Kartları (PCB) tasarlamanız için ihtiyaç duyduğunuz verimliliği sağlar. Elektronik ürün tasarımının genel başarısı için ECAD-MCAD iş birliğinin kritik öneme sahip olduğu açık bir avantaj sunar. Kullanım ve geçiş süreci çok hızlı ve kolaydır. Verimliliği yüksek bir çözüm sunar.

ECAD-MCAD Tasarım İş Birliği

Tasarım verilerini birleştiren ve değişiklikleri tasarım projesinin her iki tarafına dayatan, eşsiz ECAD-MCAD entegrasyonu ve SOLIDWORKS ile iş birliği.


PCB Tasarım Motoru

Baskılı devre kartlarının yerleşimi ve yönlendirilmesi için endüstride kanıtlanmış Altium tabanlı tasarım motoru.

Modern Şema Girişi:

Kapsamlı teknik resim yetenekleri, kütüphaneler ve elektrik kuralları ile tam özellikli Altium tabanlı şematik yakalama aracı.Yönetilen ECAD-MCAD ECO Süreci:

SOLIDWORKS PCB ve SOLIDWORKS 3D CAD arasında yönetilen bir Mühendislik Değişiklik Emri (ECO) işlemi; kart şekli, bileşen yerleşimi, montaj delikleri ve tasarımları senkronize eden kesip çıkarmalar dahil olmak üzere tasarım değişiklikleriyle ilgilenir.

Gerçek Zamanlı 3D Boşluk Kontrolü:

Pano ve bileşenlerin mekanik kasalara gerçek zamanlı 3D boşluk kontrolü ile uymasını sağlayarak, maliyetli prototipleri azaltmak için PCB'yi mekanik muhafazanın içindeki bileşenlerle görselleştirin.


SOLIDWORKS Dosya Desteği:

Bileşen modelleri ve kapsamların en kesin ve saf versiyonunu sağlayan SOLIDWORKS 3D dosya desteğiyle 3D boşluk kontrolü işleminin kart oturtmasına dair tam bir bilgi sunduğundan emin olun ve mekanik tasarımcınızın maksadını tam olarak bilme konusunda içiniz rahat olsun.