abk teknik solidworks

SOLIDWORKS PDM


SOLIDWORKS PDM Standard
SOLIDWORKS PDM Standard aynı coğrafi konumdaki daha küçük çalışma grubu ortamları için yeni bir veri yönetimi çözümüdür. SOLIDWORKS Professional ve Premium ile birlikte verilen SOLIDWORKS PDM Standard SOLIDWORKS ve DraftSight kullanıcılarının kolayca ve etkin biçimde kendi verilerini düzenlemesini ve yönetmesini sağlar. SOLIDWORKS PDM Standard ihtiyaçlar doğrultusunda kolayca SOLIDWORKS PDM Professional'a yükseltilebilir.

SOLIDWORKS PDM Professional
SOLIDWORKS PDM Professional büyük küçük her kuruluş için tam özellikli bir veri yönetimi çözümüdür. SOLIDWORKS PDM Professional ekibinize dosya, parça ve çizimleri kolayca bulma ve amaçlarını belirleme, tasarım bilgisini paylaşma, iş akışında otomasyon sağlama ve üretimin daima doğru sürüm ile çalıştığından emin olunmasına destek olur.

SOLIDWORKS PDM

SOLIDWORKS Product Data Management (EPDM) büyük küçük her kuruluş için tam özellikli bir veri yönetimi çözümüdür. SOLIDWORKS PDM ekibinize dosya, parça ve çizimleri kolayca bulma ve amaçlarını belirleme, tasarım bilgisini paylaşma, iş akışında otomasyon sağlama ve üretimin daima doğru sürüm ile çalıştığından emin olunmasına destek olur.

SOLIDWORKS PDM, SolidWorks uygulamalarıyla sıkı bir şekilde entegre tek ve kolayca dağıtılabilen bir çözüm ile tasarım verilerinizi ürün geliştirme ekibiniz için yönetir ve senkronize eder. Entegre izleme ve sürüm kontrolü işlevleriyle 3B tasarım deneyiminizin kapsamını genişletir, tasarımlarda iş birliği sağlar ve tasarım verilerini otomatik olarak korursunuz.

Tasarımdan imalata kadar dosyalarınızın onay süreçlerini iş akışları ile yönlendirebilir ve iş akışınızdaki her bir durum için kullanıcılara özel yetkiler tanımlayabilirsiniz. Dosyalarınız iş akışlarında onay aldıkça belirlenen kişilere otomatik bildirimler gönderilir ve dosyalar dijital olarak imzalanır. Böylece teknik resimlerdeki çizen, kontrol eden, onaylayan gibi alanlar otomatik olarak doldurulur. SOLIDWORKS PDM Professional ile Standard paket yeteneklerine ek olarak bildirimlerde SMTP mail desteği gelmekte ve projeleriniz onaylandığında teknik resimleriniz pdf, dxf gibi formatlara, parça ve montajlarınız parasolid, step, igs, jpg gibi birçok formata otomatik olarak çevrilebilmektedir.

 

SolidWoks PDM İlk Bakış

Dökümanlar