abk teknik solidworks

SOLIDWORKS Sektörel Çözüm Paketleri

SOLIDWORKS Sektörel Çözüm Paketleri

SOLIDWORKS sektörel çözüm paketleri ile çalıştığınız endüstri dalında ihtiyaç duyduğunuz tüm ihtiyaçlarınızı tek çatı altında bulacaksınız.

Tasarım, görselleştirme, imalat, simülasyon... ve daha birçok ihtiyaçlarınızı endüstri dallarına göre göz önünde bulundurarak çözüm paketleri oluşturduk. Daha verimli ve hızlı şekilde çalışmanızı sağlayacak bu endüstri paketleri sayesinde daha hızlı ilerleyebilecek ve ürünlerinizin pazara daha hızlı çıkmasını sağlayabileceksiniz.

SOLIDWORKS sektörel çözümleri sizlere tasarım ve imalat konusunda yüksek verimlilik katacak sektörünüz ile ilgili SOLIDWORKS ürünlerinin ihtiyaçlarınıza göre bir araya gelmesinden oluşur. Paket olarak birlikte aldığınız için hem komple çözüme sahip olursunuz hem de yatırımınızı daha düşük toplam yatırım bedeli ile yaparsınız. Fiyat avantajınızı da korumuş olursunuz.ENDÜSTRİYEL EKİPMAN SEKTÖREL ÇÖZÜM PAKETİ:

Bu paket sizin tasarımlarınızı hızlı ve verimli bir şekilde yapmanızı, tasarımdan üretim aşamasına geçmeden önce ürünlerinizi doğrulamanızı ve arkasından da tasrımı bitmiş ürünlerin imalat aşaması devam ederken aynı anda paralel olarak pazarlama ve kullanım dökümanlarınızı hazırlamanızı sağlayacak bir şekilde oluşturulmuştur.

Paket 1 İçerik:

- SOLIDWORKS Professional CAD
- SOLIDWORKS Simulation Standard
- SOLIDWORKS Composer

Paket 2 İçerik:


- SOLIDWORKS Premium
- SOLIDWORKS Flow SimulationEV VE YAŞAM TARZI ÇÖZÜM PAKETİ:

Bu paketimiz özellikle mobilya ve ev gereçleri tasarımı yapan, spor aletleri tasarlayan, moda tasarımı ve lüks tüketim ürünleri tasarlayan firmalar için işlerini kolaylaştıracak ve tasarımdan üretime çok hızlı ilerlemelerini sağlayacak bir çözümdür.

Ürünlerinizi verimli bir şekilde tasarlayabilir, tasarım sırasında eş zamanlı olarak görselleştirmelerini yapabilir ve pazarlama araçlarınızı hazırlayabilir ve ayrıca ürünlerinizin montaj ve kullanım kılavuzlarını da parametrik olarak hazırlayabilirsiniz.

Özellikle bu sayede tasarımlarınızda değişiklik oldukça katalogve kullanım kılavuzlarınız otomatik olarak güncellenecektir. Bu da size büyük bir zaman kazancı sağlayacaktır.

Paket İçerik:

- SOLIDWORKS Professional
- SOLIDWORKS Visualization Professional
- SOLIDWORKS ComposerİNŞAAT, ŞEHİR ve ALTYAPI ÇÖZÜM PAKETİ:


Büyüyen ve hızla gelişen şehirlerimizin tasarımı da git gide daha karmaşık hale gelmekte. Bu durumda da hızlı ve verimli tasarım çözümlerine ihtiyaç duymaktasınız. Altyapı tasarımı yapanlar, lojistik planlama yapanlar, bina tasarımı ve servis planlaması yapanlar için komple çözüm sunan paketimiz sizlerin daha hızlı ve verimli çalışmanızı sağlayacaktır.

Çözüm paketimiz ile tüm 3 boyutlu tasarım, iki boyutlu tasarım ve görselleştirme ihtiyaçlarınızı tek paket altında bulabileceksiniz.

Paket içerik:

- SOLIDWORKS Standard
- SOLIDWORKS Visualize Professional
- Draftsight Enterprise PlusİLERİ TEKNOLOJİ ÇÖZÜM PAKETİ:

İleri teknoloji kategorisinde tasarım ve üretim yapan son kullanıcı elektroniği, güvenlik araçları, bilgisayar ve elektronik firmaları, teknoloji sağayıcıları ve yarı iletken firmaları için sunduğumuz bu çözüm paketimizde hem ihtiyaç duyduğunuz 3 boyutlu tüm tasarım araçlarını hem de elektriksel ve elektronik tasarım araçlarını bir arada bulacaksınız. Aynı çatı altında tam parametrik çalışan bu ürünler sayesinde taslak tasarımdan üretime tüm süreci hızlı ve verimli şekilde yönetme şansınız olacak.

Paket içerik: 

- SOLIDWORKS Professional
- SOLIDWORKS PCB
- SOLIDWORKS ElectricalENERJİ VE MALZEME ÇÖZÜM PAKETİ:

Madencilik, petrol ve gaz sanayi, kimya firmaları ve enerji sektörü için bir araya getirdiğimiz bu çözüm paketimizde tüm tasarım ihtiyaçlarınızı bir arada bulacaksınız.

Özellikle akış analizlerinin, termal etkilerin ve fiziksel yıpranma kontrollerinin çok öenmli olduğu bu sektörün tüm ihtiyaçlarını aynı çatı altında bulabileceksiniz.

Paket içerik:

- SOLIDWORKS Premium
- SOLIDWORKS Simulation Professional
- SOLIDWORKS Flow Simulation
- Draftsight Enterprise PlusULAŞIM VE MOBİLİTE ÇÖZÜM PAKETİ:

Otomotiv sektörü, yarış arabası ve özel araç tasarımları, motorsiklet üreticileri, kamyon ve otobüs tasarım ve üretimi ile uğraşan firmalar, tren ve tren donanımları tasarımı ve üretimi yapan firmalar için çözüm paketimiz siz müşterilerimize hız ve verim katacaktır.

Paket içerik:

- SOLIDWORKS Professional
- SOLIDWORKS Simulation Standard
- SOLIDWORKS COMPOSER
- SOLIDWORKS Composer

Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.