abk teknik solidworks

SOLIDWORKS Bakım Anlaşması

SOLIDWORKS Bakım Anlaşması

SOLIDWORKS® Bakım Anlaşması, yeni SOLIDWORKS sürümlerine ve yükseltmelerine, canlı teknik desteğe, kapsamlı çevrimiçi kaynaklara ve geliştirme talebi ayrıcalıklarına anında erişmenizi sağlayarak güncel kalmanıza, rekabet gücünüzü korumanıza yardımcı olur.

Her yıl SOLIDWORKS, sınıfındaki en iyi ürünleri tasarlamanıza, üreticiler ve tedarikçiler ile daha verimli iletişim kurmanıza yardımcı olmak için yeni özellikler ekler ve kullanıcı deneyimini geliştirir. Ürün geliştirme süreçlerinizi başarı öykülerine dönüştürmek için ekibinizin daha hızlı ve akıllı çalışmasını sağlayacak kaynaklarla tasarım sürecinize güç katın ve ekibinizi destekleyin.

SOLIDWORKS Bakım Anlaşması müşterilerine özel olarak tasarlanan destek, yükseltmeler, yeni sürümler, özel yayınlar, eklenti özellikler, web yayınları ve eğitimler, size zaman ve para tasarrufu sağlayabilecek sezgisel bir 3D tasarım deneyimi sunarak performansınızı ve üretkenliğinizi arttırır.

SOLIDWORKS Bakım Anlaşması ve Abonelik sayesinde birçok ayrıcalık kazanırsınız. Rekabetin her geçen gün daha da arttığı günümüz şartlarında daha hızlı ve verimli çalışmak için hem kullandığınız araçların sürekli güncel kalmasını hem de ekibinizin ihtiyaç duyduğu her an yarsım alabilmesini sağlamış olursunuz. Böylece rakiplerinizden bir adım önde olmanın tadını çıkartrısınız.

SOLIDWORKS Bakım Anlaşması ile ulaşabileceğiniz ayrıcalıklardan bazıları:

- Yerel teknik destek

- Yazılım düzeltme ve güncellemeleri
 

Ücretsiz SOLIDWORKS VISUALIZE STANDARD yazılımının kullanımı: 

SOLIDWORKS® Visualize görüntüler ile animasyonlar, etkileşimli web içeriği ve arttırılmış Sanal Gerçeklik oluşturabileceğiniz en hızlı ve en kolay yöntemle profesyonel ve fotoğraf kalitesinde içeriği üretmek için 3D CAD verilerinizden yararlanmanıza izin verir. Ürünlerinizi hayata geçirin. SOLIDWORKS Visualize CAD verileriniz için "kameradır"!
 
* Her bir SOLIDWORKS Professional ve Premium Aboneliği lisansına bir SOLIDWORKS Visualize Standard lisansı dahil edilmiştir.

Eğitim ve uygulama desteği için bizimle temasa geçiniz.
 

 

Ücretsiz SOLIDWORKS CAM STANDARD yazılımının kullanımı:CAMWorks teknolojisini kullanan SOLIDWORKS CAM tasarım ve üretim ekiplerini ortak bir yazılım aracı ve 3D model ile birleştirerek tasarım ve üretimi tek bir uygulamada entegre etmenizi sağlayan kural tabanlı teknoloji kullanır.

SOLIDWORKS CAM Standard yazılımı ile parça ortamında aşağıdaki CAM işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz;

- Yüzey Frezeleme

- Kaba Havuz Boşaltma
- Kontur/Profil İşleme
- Diş Çekme
- Delik Delme

Temel 2.5 Eksen Frezeleme işlemlerinin tamamını bakım anlaşması devam eden SOLIDWORKS yazılımınız ile birlikte gelen SOLIDWORKS CAM Standard çözümü ile gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim ve post processor desteği için bizimle temasa geçiniz.


- SOLIDWORKS Beta Program
- SOLIDWORKS Early Visibility kurma, yeni versiyonlarını test etme hakkı
- Teknik ekibimizin ekibinizi yerinde ziyaret edip ihtiyaç analizi yapması
- Tüm eğitimlerde indirim hakkı

- Sertifikasyon merkezine giriş hakkı (CSWA ve CSWP sertifikaları)
MYSOLIDWORKS.COM üyelik ve giriş hakkı (Gelişiminiz için birçok eğitim ve kaynağa ulaşım)Ve bunlar sahip olacağınız ayrıcalıkların sadece bir kısmı.

Sizler de Bakım Anlaşması ve Abonelik ailesinin bir parçası olun, ayrıcalıkları yaşamaya başlayın...

ABKTeknik Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?