abk teknik solidworks

İş İstasyonu Bilgisayarlar


Dell İş İstasyonları
Dell, mühendislik, üç boyutlu dijital tasarımlar ve bilimsel bilgi işlem dahil olmak üzere yüksek performanslı bilgi işlemi gerektiren karmaşık çok iş parçacıklı ve çok görevli uygulama ortamları sunar. Yüksek verimli Dell İş İstasyonu )Workstation bilgisayarlar sayesinde her zaman işinize odaklanırsınız...

HP İş İstasyonları
Konu sizi yarı yolda bırakmayacak güvenilir iş istasyonları olduğunda HP Z boyutunda düşünün. HP Z İş İstasyonları işinizi tehlikeye atmayacak güvenilirlik özellikleri sunar, verilerinizin bütünlüğünü korumanıza yardımcı olur ve kolay bakım olanağı sunar, çünkü güvenilirlik DNA’sına işlenmiştir.

Lenovo İş İstasyonları
Projelerin boyutları ve karmaşıklığı giderek artarken günümüzde iş istasyonunuz da iş akışınızın hem bilgi işlem hem de grafik gereksinimlerini karşılamak üzere ölçeklenmek zorunda. Üstün güvenilirliği, rakipsiz işlem gücü ve performansa dayalı inovasyonu ile Lenovo İş İstasyonu bilgisayarlar sürekli yanınızda.

İş İstasyonu Bilgisayarlar

Profesyoneller veya iş yerleri için tasarlanmış en güncel ve yüksek özellikteki mobil veya masaüstü bilgisayarlara verilen isimdir. İş istasyonları en hızlı, en fazla genişleyebilen ve en güvenilir bilgisayarlardır. Büyük veri hacimleri, karmaşık veri yapıları ve en girift 3D modellerle çalışan profesyonellerin ihtiyacını karşılamak üzere tasarlanmış ürünlerdir.
Büyük veri kümelerinin ve karmaşık çoklu iş parçacıklarının olduğu CAD/CAM/CAE Uygulamaları, Mimari Çizim ve Render, Mühendislik Hesaplamaları, 3D Endüstriyel Tasarım, Dijital Video ve İçerik Tasarımı, Görüntüleme ve Kayıt Sistemleri, Finansal Analiz, Müzik Prodüksiyon ve Düzenleme gibi işler sıradanın ötesinde bir güç ve performans isterler. İşte sizlere bu imkânları sunabilecek cihazlar ancak iş istasyonlarıdır.
İş istasyonları 3 ila 5 yıl yerinde servis garantisi ile kullanımınıza sunulmaktadır. Herhangi bir arıza durumunda günlerce, haftalarca beklemek yerine hem birkaç gün içerisinde hem de sizin iş yerinizde parça değişim ve servis hizmeti verilmektedir. Böylece, iş akışınız olası bir bilgisayar arızası yüzünden minimum şekilde kesintiye uğramaktadır.
İş istasyonları sıradan PC’lere göre çok daha uzun ömürlüdürler ve 7/24 çalışabilecek bir altyapıya sahiplerdir. Böylece yatırımınızın geri dönüşünü maksimum şekilde geri alırsınız. Bilgisayarınızı hem daha ucuza mal edersiniz hem de her sene yenilemekten kurtulursunuz. Ayrıca sahip oldukları yüksek verimli güç üniteleri sayesinde daha az elektrik tüketirsiniz.