abk teknik solidworks

DraftSight


Draftsight Professional
Zaman kazandıran araçları ve API desteği ile güçlü, ileri seviye 2D CAD çözümü. Kullanımı ve öğrenmesi kolay arayüzü ile sizlerin yanında. Firmalar, bireysel kullanıcılar ve tasarımcılar için ideal çözüm. İhtiyaç duyduğunuz araçlara hemen ulaşın.

Draftsight Premium (3D İçerir)
Komple 3D modelleme fonksiyonları ile birlikte gelen güçlü 2D tasarım araçları içeren Draftsight çözümüdür. Modelleme, prototipleme, imalat, 3D printind için kullanabilirsiniz. Tasarımcılar, firmalar, imalatçılar için uygun çözümdür.

Draftsight Enterprise
Firmalar, imalatçılar ve çok sayıda kullanıcı olan veya çoklu lokasyonda ekipleri bulunan işletmeler için kuvvetli 2D/3D tasarım çözümüdür. Teknik destek hizmeti de içermektedir. Lokal teknik destek hizmetimiz dahil kurumsal pakettir.

DraftSight

Daha iyi bir 2D draft ve 3D tasarım deneyimi ile daha fazlasını yapma özgürlüğü.

Neden DraftSight'ı tercih etmelisiniz?

DraftSight® 2019; mimarlar, mühendisler ve inşaat hizmeti sağlayıcılarının yanı sıra profesyonel CAD kullanıcıları, tasarımcılar, eğitmenler ve amatörler için çok sayıda özelliğe sahip bir 2D ve 3D CAD çözümüdür.

Olanakları Keşfedin

DraftSight, her türlü 2D ve 3D DWG dosyasını çok daha kolay, hızlı ve verimli şekilde oluşturmanıza, düzenlemenize, görüntülemenize ve işaretlemenize olanak tanır. Kim olduğunuz ve neyi başarmaya çalıştığınız fark etmeksizin, size en iyi yaptığınız şeyi yapma özgürlüğünü sunar.

Tasarım Özgürlüğünü Keşfedin

Gerçek tasarım özgürlüğü, istediğiniz şekilde çalışmanızı mümkün kılmaktır. Tasarımları optimize etmek ve en üst düzeye çıkarmak için 2D draft ve 3D modelleme arasında çaba harcamadan geçiş yapabilmek demektir. Ayrıca, ilk ilham aşamasından itibaren son noktayı koyana dek DWG dosyası tasarımlarınızı kolayca yönetmek için SOLIDWORKS PDM ve elektrik şemalarınızı doğrudan DraftSight'ta düzenlemeniz için SOLIDWORKS Electrical dahil diğer Dassault Systèmes ve SOLIDWORKS® çözümleriyle sorunsuz entegrasyon özelliğidir.

Tasarım ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uyacak daha fazla seçenek, tercih ve araç.

 

 

DRaftsight 2019
Yepyeni bir 2D tecrübesi
Draftsight - Image Tracer

Dökümanlar